حضرت زهرا ( سلام الله علیها): بهترین شما کسی است که در برخورد با مردم نرم تر و مهربان تر باشد و ارزشمندترین مردم کسانی هستند که با همسرانشان مهربان و بخشنده اند.
  • ۱۳۹۳ پنج شنبه ۴ ارديبهشت
  • اِلخَميس ٢٢ جمادي الثانيه ١٤٣٥
  • Thursday, April 24, 2014
monasebat
کد خبر : 27946 زمان مخابره : 1391/4/8 ساعت 13:09

کوثری: بازداشت صالحی جنگ روانی است

معمولا شخصیت‌ها با تشریفات خاصی در فرودگاه حضور می‌یابند و اینکه این مساله در فرودگاه «لارناکا»اتفاق افتاده است شاید به دلیل خطا باشد البته این احتمال وجود دارد که این مساله برای ایجاد جنگ روانی رخ داده باشد.

قانون-عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه باید منتظر حضور صالحی در مجلس باشیم تا بتوان درباره بازداشت وی اطلاعات دقیق‌تری کسب کرد، گفت: این احتمال نیز وجود دارد که این مساله برای ایجاد جنگ روانی رخ داده باشد تا از آن سوء استفاده تبلیغاتی شود.

اسماعیل کوثری در گفت‌وگو با ایلنا ضمن اشاره به حضور صالحی در کمیسیون امنیت ملی مجلس درباره دستگیری صالحی توسط پلیس در فرودگاه «لارناکا» گفت: قرار بر این است که صالحی در جلسه کمیسیون درباره عملکرد وزارت امور خارجه گزارشی بدهد و قاعدتا گزارش سفر خود را نیز ارائه خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه بار اول نیست صالحی به سفر خارجی می‌رود بیان داشت: معمولا شخصیت‌ها با تشریفات خاصی در فرودگاه حضور خواهند داشت و اینکه این مساله در فرودگاه این کشور اتفاق افتاده است شاید به دلیل خطا باشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس تاکید کرد: این اتفاق ربطی به عملکرد وزارت امور خارجه ندارد وباید منتظر حضور خود آقای صالحی باشیم تا در این باره صحبت شود.

اخبار مرتبط
 
 
                   
فرستادن دیدگاه

cname cname
cname
cname
captcha
ارسال دیدگاه
msg

دیدگاه خوانندگان

policy
تازه ترین ها
جایگاه تبلیغات
جایگاه تبلیغات