پیامبر اکرم (ص): محبوبترین کارها در پیش خدا کاریست که دوام آن بیشتر است ، اگر چه اندک باشد .
  • ۱۳۹۳ پنج شنبه ۲۸ فروردين
  • اِلخَميس ١٥ جمادي الثانيه ١٤٣٥
  • Thursday, April 17, 2014
monasebat
کد خبر : 42797 زمان مخابره : 1391/8/3 ساعت 20:46

عاقبت تصادف باماشین 13میلیونی+ عکس

جای سوال دارد که مسئولین صنعتی کشور بعد از 18 سال از شروع تولید این محصول در کشور چه توجیهی برای ادامه عرضه آن دارند.

قانون- صبح روز گذشته یکدستگاه خودور هیوندای با یک دستگاه خودروی 13 میلیونی! (پراید) در زیر پل هواپیما رو فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) تصادف کردند .

به گزارش جنوب نیوز، در پی این سانحه بدن راننده خودرو 13 میلیونی تکه پاره شد و وی در دم جان سپرد و سه سرنشین خودروی سانتافه با اینکه ضربه شدیدی به جلوی خودرو وارد شده بود با عمل کردن کیسه هوا ، آسیب ندیدند و فقط یکی از آنها از ناحیه گردن کمی آسیب دید.

 حال جای سوال دارد که مسئولین صنعتی کشور بعد از 18 سال از شروع تولید این محصول در کشور چه توجیهی برای ادامه عرضه آن دارند و لااقل پیشنهاد می شود مسئولین برای حفظ جان مردم شریف و قابل تقدیر و احترام ایران ،از تردد پراید در جاده های بین شهری جلوگیری کنند .


 

اخبار مرتبط
 
 
                   
فرستادن دیدگاه

cname cname
cname
cname
captcha
ارسال دیدگاه
msg

دیدگاه خوانندگان
bullet | 1391/8/3
واقعا بر خودم وهمه متاسفم.امریکا و نصفه دنیا لشکر کشیدن جنین ساله تو افغانستان و عراق حضور دارن و 2 تا کشورو اشغال کردن سر جمع 17 هزار تلفا دادن اونم تلفات مستقیم و غیر مستقیم (خودکشی سانحه....)9اونوت تلفات جاده ای ما سالی 23 هزار تاس.ماشین میسازیم اندازه 4 تا جنگ تلفات داره.
bullet آرش | 1391/8/4
چه توجیهی از این بالاتر که قیمت تمام شده این محصول حدود 1 میلیون تومان بود و آنرا به قیمت 6700000 تومان راهی بازار میکردند، همین خودرو را به کشور افغانستان فرستادند با قیمت 1.5 کیلیون تومان، که افغانها آنرا نپذیرفتند، حال با توجه به تورم قیمت تمام شده این خودرو شاید به 2 میلیون رسیده باشد و فروش آن در بازار 13 الی 14 میلیون است، انچه بی اهمیت است جان مردم است
bullet | 1391/8/4
اولاً که ایمنی ماشین های خارجی که واقعاً با وجدان 100% می سازن با ماشین های داخلی اینجا مشخص می شه. دوماً این پراید بیچاره که به این روز در اومده و خدا به داد سرنشیناش برسه که 13 میلیون نبوده که حالا می گن 13 میلیون . اوضاع قشنگ اقتصادی باعث شده از 7 میلیون بشه 13 میلیون. اولا می گفتن ژیان ماشین نمی شه، باجناق فامیل نمی شه ولی حالا باید بگن پراید ماشین نمیشه، باجناق فامیل نمیشه
bullet رضوی | 1391/8/4
خجالت آوره . خدا اما جاي حق نشسته. انشاالله .
bullet | 1391/8/4
متاسفانه همین قراضه هم داره گرون میشه دیگه نمیشه خریدش
bullet رضا | 1391/8/4
خب وقتی که توی کشور عدالتی نیست ماشینی رو که می خواهیم سوار شیم همینه. تا حالا که مرزها رو بسته بودن و اجازه ورود خودرو رو نمی دادن حالا هم یک تعرفه سنگین بستن که قشر متوسط و ضعیف نتونن ماشین های معمولی خارجی رو بخرن مثلاً سانتافه توی تمام کشورها یک خودروی سطح پایین است اما در ایران شده خودروی قشر مرفه! البته مسئولین هم به بهانه حمایت از تولید داخلی که در واقع منظورشون تولیدات چینی است این کار رو می کنند فکر هم نکنید که بخاطر جیب مبارکه. وزیر راه وقتی می ره مأموریت با لندکروزر می ره! پلیس راه هم که با بنز و ماکسیما و نهایتاً ماشین بیخود مگان البته پولش از جیب من و شما. معلومه که باید تولید پراید و پژو و ... را تأیید کنند.
bullet | 1391/8/5
دست مریزاد به کارخانه های سازنده خودروهای ملی که فقط وفقط به ساخت خودروهای بی کیفیت فکر می کنند وبا افزایش قیمت از ورود خودروهای خارجی جلوگیری کرده مانع استفاده مردم از آنها به بهانه حمایت از خودرو ملی نمود ه خودشان هم ازاین خودرو استفاده نمی کنند وای به حال مردم ما که تا کی باید سوار این ارابه های مرگ گردند.........؟
bullet مسعود | 1391/8/5
و طبق روال معمول آنچه البته به جایی نرسد فریاد است ؟
bullet حمید | 1391/8/16
چندساله هرچی پس اندازمیکنم هی گرون میشه !!!!!!!!!!!
bullet | 1391/8/18
وقتی ماشین ارزون را با قیمت 3 تا 4 برابر مردم میفروشند . توقع چه چیزی را می توان داشت . بعد 13 سال کدوم مسئول توانسته کاری بکند.؟تنها شاهکارشان اینست که توانستند پرایدرا تاکسی کنند ویه abs که عمل بکند یا نکند هم بهش اضافه کردند تا پول بیشتری نصیبشان گردد.
bullet نذا | 1391/9/25
برای خودم متاسفم
bullet | 1391/10/2
چه فایده که اونی را که ادم دلش می خواد بنویسه چاپ نمی کنید.

policy
تازه ترین ها
جایگاه تبلیغات
جایگاه تبلیغات