حضرت زهرا ( سلام الله علیها): بهترین شما کسی است که در برخورد با مردم نرم تر و مهربان تر باشد و ارزشمندترین مردم کسانی هستند که با همسرانشان مهربان و بخشنده اند.
  • ۱۳۹۳ چهارشنبه ۳ ارديبهشت
  • اِلأَربِعا ٢١ جمادي الثانيه ١٤٣٥
  • Wednesday, April 23, 2014
monasebat
کد خبر : 43359 زمان مخابره : 1391/8/7 ساعت 18:00

اعدام در کره شمالی با خمپاره!

یک یاداشت کوچک از ‌"کیم جونگ اون" رهبر 30 ساله کره شمالی کافی است تا معاون وزیر در این این کشور نه با تیر یا طناب بلکه با شلیک خمپاره اعدام شود.

قانون- به گزارش رسانه های کره جنوبی "کیم‌ چول"، معاون سابق وزیر ارتش کره شمالی‌ به دلیل مصرف پیاپی مشروبات الکلی در روزهای سوگواری برای "کیم جونگ ایل" پدر رهبر کنونی این کشور با شلیک یک خمپاره‌ اعدام شده است.

به گزارش العربیه، بر اساس این گزارش اعدام "کیم‌ چول" که به دستور رهبر جدید این کشور بازداشت شده بود ، در ماه ژانویه گذشته صورت گرفته است.

‌کیم جونگ اون، رهبر جدید کره شمالی دستور داده بود حتی یک تار مو از "کیم چول" باقی نماند و او به طور کامل از صحنه روزگار حذف شود.

به گفته رسانه های کره جنوبی معاون وزیر ارتش کره شمالی در ماه ژانویه گذشته به محل اعدام فرستاده شد و در آنجا با شلیک یک خمپاره هیچ اثری از وی باقی نماند.

بر اساس منابع اطلاعاتی کره جنوبی ، تاکنون 14 مقام کره شمالی از جمله "ری چونگ هو" فرمانده ارتش و "ری کوانغ جون" رئیس بانک مرکزی این کشور به دستور رهبر جدید پیونگ یانگ اعدام شده اند.

اخبار مرتبط
 
 
                   
فرستادن دیدگاه

cname cname
cname
cname
captcha
ارسال دیدگاه
msg

دیدگاه خوانندگان

policy
تازه ترین ها
جایگاه تبلیغات
جایگاه تبلیغات