پیامبر اکرم (ص): محبوبترین کارها در پیش خدا کاریست که دوام آن بیشتر است ، اگر چه اندک باشد .
  • ۱۳۹۳ پنج شنبه ۲۸ فروردين
  • اِلخَميس ١٥ جمادي الثانيه ١٤٣٥
  • Thursday, April 17, 2014
monasebat
کد خبر : 51307 زمان مخابره : 1391/9/25 ساعت 11:44

نفر در جنایتی از جنس کودکانه کشته شدند

جمعه سیاه آمریکا +تصاویر

باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا شب گذشته در یک سخنرانی احساسی، با ایراز تأسف خود از این رویداد، گفت: "این رویداد سبب شکسته شدن قلب‌های ما شد."
قانون-در حادثه دیروز تیراندازی به مدرسه ابتدایی سندی هوک در شهر نیوتاون در ایالت کانتیکت آمریکا که پلیس آمریکا ساعت وقوع آن را 9:40 صبح به وقت محلی اعلام کرده است؛ دست‌کم 27 نفر کشته شدند که 18 تا 20 نفر از آنها کودک هستند. مدیر مدرسه، روانشناس کودک مدرسه و چهار بزرگسال دیگر هم بر اثر این تیراندازی کشته شدند.
 
به گزارش راه دانشجو، گزارش‌ها حاکی از این است که هنوز سرنوشت یکی از کلاس‌های این مدرسه مشخص نیست؛ به علاوه، حال برخی از مجروحان این حادثه وخیم گزارش شده و انتظار می‌رود شمار قربانیان باز هم افزایش یابد.

باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا شب گذشته در یک سخنرانی احساسی، با ابراز تأسف از این رویداد، گفت: "این رویداد سبب شکسته شدن قلب های ما شد."

ضارب جوانی ۲۰ ساله به نام "آدام لانزا" معرفی شده است، در حالی که ابتدا پلیس برادر بزرگتر او "رایان" را که ۲۴ سال سن دارد به عنوان تیرانداز معرفی کرده بود. گفته می شود که جسد مادر ضارب به نام "نانسی لانزا" هم در آپارتمانش پیدا شده است. همچنین گزارش ها می گویند که ضارب، پدر خود را نیز کشته است. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

اخبار مرتبط
 
 
                   
فرستادن دیدگاه

cname cname
cname
cname
captcha
ارسال دیدگاه
msg

دیدگاه خوانندگان

policy
تازه ترین ها
جایگاه تبلیغات
جایگاه تبلیغات