پیامبر اکرم (ص): محبوبترین کارها در پیش خدا کاریست که دوام آن بیشتر است ، اگر چه اندک باشد .
  • ۱۳۹۳ چهارشنبه ۲۷ فروردين
  • اِلأَربِعا ١٤ جمادي الثانيه ١٤٣٥
  • Wednesday, April 16, 2014
monasebat
بانک ورزش
کد خبر : 54315 زمان مخابره : 1391/10/13 ساعت 18:35

در آستانه اربعین حسینی

خوزستان برای خورشید مرثیه می‌گوید

اولین برنامه‌ قصه‌گویی استانی «مرثیه‌ای برای خورشید» توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان در اهواز برگزار می‌شود.
خوزستان برای خورشید مرثیه می‌گوید

قانون- عبدالنبی شاکریان مدیر کانون استان خوزستان با اعلام این خبر گفت: 20 قصه‌گوی برتر کانون خوزستان قصه‌های خود را با موضوع "عاشورا و قیام امام حسین علیه‌السلام و یاران با وفای ایشان" در اولین برنامه‌ قصه‌گویی استانی "مرثیه‌ای برای خورشید" بازگو خواهند کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، وی با بیان این که این جشنواره ساعت 9 صبح، 13 دی در آستانه‌ اربعین حسینی و در سالن آمفی‌ تئاتر کانون شماره یک اهواز آغاز به کار می‌کند افزود: داوری این برنامه به دو مربی قصه‌گوی کانون استان که در جشنواره‌های مختلف قصه‌گویی استانی و کشوری رتبه‌های برتر را کسب کرده‌اند و یک کارشناس مسوول فرهنگی استان که سابقه داوری جشنواره‌های کشوری و بین‌المللی را در کارنامه خود دارد واگذار شده است.
شاکریان در ادامه هدف از برگزاری این برنامه را انتقال اهداف و ارزش‌های قیام امام حسین علیه السلام و شناساندن قیام عاشورا به زبان کودکانه و در قالب قصه به نسل کودک و نوجوان عنوان کرد و پیرامون برگزاری این برنامه یادآور شد: این فعالیت ابتدا به صورت کتاب‌خانه‌ای در سال 1389 در کانون مرکز شماره پنج اهواز اجرا شد. سال بعد با توجه به استقبال مربیان کانون مراکز اهواز و ملاثانی این برنامه به صورت حوزه‌ای برگزار شد و امسال نیز این برنامه در گستره‌ی استانی برگزار می‌شود.
مدیر کانون استان خورستان، در پایان خاطر نشان کرد: با برنامه‌ریزی‌هایی که انجام شده است این برنامه را در سال‌های آینده نیز ادامه خواهیم داد.

اخبار مرتبط
 
 
                   
فرستادن دیدگاه

cname cname
cname
cname
captcha
ارسال دیدگاه
msg

دیدگاه خوانندگان

تازه ترین ها
جایگاه تبلیغات
جایگاه تبلیغات