حضرت زهرا ( سلام الله علیها): بهترین شما کسی است که در برخورد با مردم نرم تر و مهربان تر باشد و ارزشمندترین مردم کسانی هستند که با همسرانشان مهربان و بخشنده اند.
  • ۱۳۹۳ چهارشنبه ۳ ارديبهشت
  • اِلأَربِعا ٢١ جمادي الثانيه ١٤٣٥
  • Wednesday, April 23, 2014
monasebat

کامنت بازی زیر عکس علیا مخدره بنیتز

کامنت بازی زیر عکس علیا مخدره بنیتز

کد خبر : 70350 زمان مخابره : 1392/2/16 ساعت 12:56

طنزیمات دیالکتیکی

کامنت بازی زیر عکس علیا مخدره بنیتز

هوگو چاوز (از دیار باقی): نیکلاس! مرتیکه تک خور! داشتیم؟ منو فرستادی پیش مارگارت تاچر، خودت رفتی شمشیربازی؟ خدا ازت نگذره، ریاست جمهوری کوفتت بشه ایشالا.
کامنت بازی زیر عکس علیا مخدره بنیتز

 
گروه طنز ـ آیدین سیارسریع ـ دیروز داشتیم در سایت‌های خبری دور دور می‌کردیم که به لینکی با عنوان «مانکنی با تصاویر برهنه، وزیر شد+ عکس» برخوردیم، یک نگاه به چپ کردیم و یک نگاه به راست. خدا رو شکر، کسی نبود. روی لینک مزبور کلیک کردیم و منتظر ماندیم تا صفحه باز شود. یکی از فوایدی که در کندی سرعت اینترنت وجود دارد این است که به شما این امکان را می‌دهد تا در مدت باز شدن صفحه مورد نیاز خوب فکرهای‌تان را بکنید و ببینید آیا این کاری که کردید کار درستی بود یا نه. ما هم در این نیم‌ساعتی که لینک «مانکنی با تصاویر برهنه + عکس» مشغول باز شدن بود از خودمان پرسیدیم آیا خودت دوست داری کسی عکس ناموست را با همین شرایط نگاه کند؟ ندایی از درونمان گفت نه. باز پرسیدیم پس با وجود این پاسخ، آیا باز هم دوست داری این صفحه را نگاه کنی؟ ندایی از درون‌مان گفت بله. خلاصه...مشغول همین سوال و جواب‌ها بودیم که ناگهان صفحه باز شد و دیدیم سایت مورد نظر نوشته: نیکلاس مادورو رئیس‌جمهور ونزوئلا «الخاندرا بنیتز» شمشیرباز زن ونزوئلایی و عضو پارلمان این کشور را به عنوان «وزیر ورزش» منصوب کرد. به همراه این چند خط خبر، عکس‌هایی از مستطیل‌های سفیدرنگی هم گذاشته شده بود که از لابه‌لای آن‌ها کمی هم الخاندرا بنیتز معلوم بود! آری، مستطیل‌های سفید و عشق و علاقه به دانستن، ما را بر آن داشت تا اسم ایشان را در فیس بوک سرچ کنیم و ببینیم قضیه کلا از چه قرار است! چشم‌تان عکس بد نبیند، رفتیم و یکی از عکس‌های ایشان را باز کردیم و دیدیم ما در اینجا هم تنها نیستیم، عده‌ای از هموطنان غیور و علاقه‌مند به مباحث سیاسی با کامنت‌های خود زیر عکس الخاندرا خانم حادثه ای دیگر آفریده بودند:

صفدر: سرکار خانم الخاندرا! علیا مخدره بنیتز! انتصاب بجا و شایسته‌ شما را به‌عنوان وزیر ورزش‌وجوانان ونزوئلا به شما، نیکلاس مادورو، روح هوگو چاوز و محمود احمدی نژاد تبریک عرض می‌کنیم.

شهرام: خدایا این عدالت نیست وزیر ورزش ما محمد عباسی باشه و مال ونزوئلا بنیتز!

امیرعلی: والا هرچی امکاناته مال خارجه.

سهراب: این الخاندرا بچه نداره بمیره ما بریم دلداریش بدیم؟

رجبعلی (جودوکار): پناهندگی ورزشی قبول نمی‌کنه ونزوئلا؟

بیژن (60 ساله): عکس‌های بسیار آموزنده‌ای بود بانو. لذت بردم. (پیام‌های خصوصی‌تان را چک کنید.)

صَفر از بندگالش: بانوی شمشیرباز / قلبتو بر من بباز

صفحه هواداران دکتر قالیباف: سردار دکتر خلبان جهان پهلوان شمشیرباز محمدباقر قالیباف حامی ورزش، زنان و شمشیربازی. (جان عزیزت رای بده)

هوگو چاوز (از دیار باقی): نیکلاس! مرتیکه تک خور! داشتیم؟ منو فرستادی پیش مارگارت تاچر، خودت رفتی شمشیربازی؟ خدا ازت نگذره، ریاست جمهوری کوفتت بشه ایشالا.

 اخبار مرتبط
 
                   
فرستادن دیدگاه

cname cname
cname
cname
captcha
ارسال دیدگاه
msg

دیدگاه خوانندگان