حضرت زهرا ( سلام الله علیها): بهترین شما کسی است که در برخورد با مردم نرم تر و مهربان تر باشد و ارزشمندترین مردم کسانی هستند که با همسرانشان مهربان و بخشنده اند. . . * ولادت دختر گرامی پیامبر اکرم (ص) حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن مبارک باد.
  • ۱۳۹۳ يکشنبه ۳۱ فروردين
  • اِلأَحَّد ١٨ جمادي الثانيه ١٤٣٥
  • Sunday, April 20, 2014
monasebat
کد خبر : 76538 زمان مخابره : 1392/4/5 ساعت 21:40

جدیدترین آمار توریست در ایران

معاون گردشگری کشور از ورود یک میلیون و ۱۸۰ هزار و ۸۴۳ نفر گردشگری خارجی طی ۳ ماه نخست سال جاری به کشور خبر داد و گفت: این میزان ورود گردشگر نسبت به سال گذشته رشد ۲۸،۸ درصدی را نشان می‌دهد.

قانون- منوچهر جهانیان در خصوص آخرین آمار ورود گردشگر خارجی به ایران اظهار داشت: خردادماه امسال 444 هزار و 618 نفر ورود گردشگر خارجی به کشور داشته‌ایم در حالی‌که این آمار در مدت مشابه سال گذشته 321 هزار و 544 نفر بوده است.

به گزارش فارس، وی افزود: ورود گردشگر خارجی در خردادماه امسال رشد 38 درصدی را نسبت به سال گذشته نشان می‌دهد.

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور آمار ورود گردشگر در فصل بهار سال 92 را یک میلیون و 180 هزار و 843 نفر اعلام کرد و گفت: طی 3 ماه نخست سال گذشته 916 هزار و 486 نفر گردشگر خارجی به کشور وارد شدند.

جهانیان تصریح کرد: ورود گردشگر خارجی در فصل بهار امسال نسبت به سال گذشته 28،8 درصد رشد داشته است.

معاون گردشگری کشور ابراز امیدواری کرد که اگر کشور با همین برنامه‌ریزی پیش برود طی 6 سال آینده، برنامه چشم‌انداز 20 ساله کشور مبنی بر ورود 20 میلیون گردشگر خارجی به کشور محقق می‌شود.

اخبار مرتبط
 
 
                   
فرستادن دیدگاه

cname cname
cname
cname
captcha
ارسال دیدگاه
msg

دیدگاه خوانندگان

policy policy
تازه ترین ها
جایگاه تبلیغات
جایگاه تبلیغات