حضرت زهرا ( سلام الله علیها): بهترین شما کسی است که در برخورد با مردم نرم تر و مهربان تر باشد و ارزشمندترین مردم کسانی هستند که با همسرانشان مهربان و بخشنده اند.
  • ۱۳۹۳ پنج شنبه ۴ ارديبهشت
  • اِلخَميس ٢٢ جمادي الثانيه ١٤٣٥
  • Thursday, April 24, 2014
monasebat
کد خبر : 97400 زمان مخابره : 1392/8/9 ساعت 06:30

قسمت دوم «شاهگوش» توزیع شد

اکبر عبدی درپشت صحنه مجموعه «شاهگوش » به کارگردانی داوود میرباقری قسمت دوم مجموعه «شاهگوش» به کارگردانی داوود میرباقری مهمان خانه‌ها شد.

قانون آنلاین- طبق برنامه ریزی انجام شده مبنی بر توزیع دو هفته در میان هر قسمت «شاهگوش» قرار بود تا قسمت دوم این سریال، دو هفته بعد از توزیع قسمت اول روانه بازار شود، اما تقارن زمان توزیع قسمت دوم با دهه اول محرم و ایام سوگواری شهادت امام حسین (ع) سید محمد امامی و مهران برومند، تهیه کنندگان سریال و همین طور شرکت تصویر گستر پاسارگاد برای احترام به این ایام و همین طور رفع شائبه عدم توزیع قسمت دوم در زمان مقرر، قسمت دوم «شاهگوش» را در فاصله یک هفته بعد از توزیع قسمت اول، توزیع کردند.

به گزارش سینماپرس، در قسمت دوم «شاهگوش» که از امروز چهارشنبه؛ هشتم آبان توزیع می شود، شاهد آغاز بازی ها در  لوکیشن کلانتری ۱۰۰ ملت که مهمترین لوکیشن سریال است خواهیم بود. در این قسمت بازی فرهاد اصلانی در نقش سرگرد اسد خفته و رئیس کلانتری، حمیدرضا آذرنگ، شهرام حقیقت‌دوست، احمد مهران فر، هادی کاظمی، حسین سلیمانی و …آغاز خواهد شد.

گفتنی است؛ قسمت سوم سریال «شاهگوش» بعد از دهه اول محرم، توزیع خواهد شد و روند توزیع به همان روش هر دوهفته، یک دی وی دی ۶۵ تا ۷۰ دقیقه ای انجام می شود.

اخبار مرتبط
 
 
                   
فرستادن دیدگاه

cname cname
cname
cname
captcha
ارسال دیدگاه
msg

دیدگاه خوانندگان

policy policy
تازه ترین ها
جایگاه تبلیغات
جایگاه تبلیغات